Пішов на фронт добровольцем: у бою за Україну загинув відомий видавець і журналіст Володимир Чеповий

У бою з російськими окупантами загинув український журналіст, письменник і видавець Володимир Чеповий. Чоловікові, який пішов на фронт добровольцем ТРО, було 55 років.Повідомляє obozrevatel.comЙого не стало в перші тижні червня, але тіло ідентифікували лише 21-го числа. Трагедію підтвердила речниця заступника голови КМДА Людмила Шикота, передає Telegram-канал Національної спілки журналістів України “SPILKA News“.

“Як багато їх стало… Ці новини про смерть. Сьогодні підтвердили, що в бою загинув генеральний директор видавництва “Бліц-Інформ”, шеф-редактор журналу “Бізнес”, автор проєкту “Бізнес 100”. Енергійний, веселий, активний Володимир Чеповий. Такий ініціативний, відкритий, такий живий завжди…” – зазначила Шикота.Чеповий став уже 34-м медійником, який загинув на війні. Національна спілка журналістів України висловила рідним і колегам захисника щирі співчуття.

Володимир Чеповий загинув на війніВідомо, що Володимир Віталійович Чеповий народився 19 травня 1967 року в селі Цимбалівка Хмельницької області, а його дитинство пройшло в Черкасах.Батько майбутнього письменника та підприємця працював токарем на заводі, а мати – нянею в дитячому садку.Письменнику Чеповому було 55 років

У молодості Чеповий служив у 8-й бригаді спеціального призначення, яку взимку 1990 року перекинули в місто Вазіані під Тбілісі. Після письмової відмови офіцерів та прапорщиків брати участь у спланованих провокаціях і зачистках у Тбілісі бригаду повернули в Україну, а багатьох офіцерів звільнили.У травні 1990-го Чеповий покинув військову службу й разом із групою колишніх офіцерів заснував видавництво “Бліц-Інформ”.Він є автором книг “Бізнес – найчесніша гра”, “Я прокинувся щасливим”, “Перехрестя”, “Твоє щастя – вибір нової Цивілізації”.