В Україні ліквідували російського майора, причетного до бомбардувань із Су-34

У Росії поховали ліквідованого на війні в Україні чергового офіцера путінської армії, який скидав бомби на мирні міста. Це пілот винищувача-бомбардувальника Су-34 ворожих воєнно-космічних сил Равіль Гаттаров.Окупант мав звання майора. Про те, що його офіційно “денацифікували” й ” демілітаризували”, сповістив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан у Twitter Водночас про смерть російського пілота заговорили й на його батьківщині. Зазначається, що Гаттаров був уродженцем Челябінської області РФ.

В Україні ліквідували льотчика російського бомбардувальника Су-24За повідомленнями в місцевих соцспільнотах, 25 червня окупанта поховали в селі Халітове Кунашакського району.Іменний шеврон із форми ліквідованого окупанта“Проводили в останній путь Равіля Гаттарова, який загинув під час “спеціальної воєнної операції” Росії в Україні. Равіль Романович був майором, льотчиком”, – йдеться в пості.

Раніше зазначалося, що Гаттаров був льотчиком штурмовика Су-25 ВКС РФ і бомбардував український Чернігів. Відомо, що його ліквідували ще на початку повномасштабного вторгнення путінської армії в Україну, однак тіло передали рідним лише через чотири місяці.