Херсонщину звільнятимуть: жителів закликають виїхати з області, щоб полегшити роботу ЗСУ

Херсонщину звільнятимуть: жителів закликають виїхати з області, щоб полегшити роботу ЗСУГолова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко закликав українців їхати з області, щоб полегшити роботу Збройним силам України.Для звільнення Херсонської області ЗСУ потрібен плацдарм.

Про це Самойленко заявив в інтерв’ю агентству “Укрінформ”. tsn.ua “Для Херсона такий варіант звільнення неприйнятний, і це розуміють президент, головнокомандувач ЗСУ та міністр оборони — якщо знести місто, то навіщо його звільняти? Звичайно, є ті, хто не може виїхати через різні причини. Але всіх, хто має таку можливість, ми закликаємо залишити окуповану територію”, – заявив голова облради. – Для мене головне — зберегли максимальну кількість херсонців. І друге – полегшити роботу ЗСУ”, – сказав він.

Багато українців не бажають виїжджати з Херсонщини через Крим, щоб їх не звинуватили у зраді батьківщини. Олександр Самойленко наголосив, що звичайним громадянам нічого боятися, адже головне вижити:“Я вважаю: якщо людина рятує своє життя і свою сім’ю, нехай їде. На моє переконання, з морального погляду ми не маємо права їх засуджувати. Я не засуджую жодної людини, яка залишається і чекає на звільнення”.Раніше військовий експерт Олег Жданов заявив, що російські окупанти не готові помирати заради Херсона.