Від почутого путін аж “присів”! Токаєв вчеpгове принuзив “бункерного діда

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв на переговорах із президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем назвав ЄС головним партнером у спробі домовитися про збільшення торгівлі.Тож, Токаєв фактично вкотре відмовився від участі разом із Росією в “економічній війні проти Заходу”.Як повідомляє пресслужба Токаєва, із президентом Європейської Ради, зокрема, обговорили ситуацію в регіоні, загострення продовольчої кризи.

“Наша країна прихильна до розвитку стійких зв’язків із ЄС, найбільшим торговим партнером Казахстану”, – цитує пресслужба президента Казахстану.Касим-Жомарт Токаєв також заявив про готовність робити спільні зусилля щодо оздоровлення міжнародної ситуації, встановлення довірчого діалогу з найактуальніших проблем.

“Президент також закликав Європейський Союз до співпраці у справі розвитку альтернативних трансконтинентальних коридорів, включно з Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом. Касим-Жомарт Токаєв висловив стурбованість і через загрози енергетичній безпеці у світі.Казахстан, за його словами, готовий використати свій вуглеводневий потенціал з метою стабілізації ситуації на світових та європейських ринках”, – йдеться у пресрелізі